Selgere og kontorer i Norge

Kundeservice

Telefon: +47 67070400

Har du spørsmål til kundeservice vennligst ta kontakt med vårt kundeservicesenter
på telefon eller send en e-post til ks@permobil.com

Hvis du har andre spørsmål, vennligst kontakt med firmapost@permobil.com

 

Hovedkontoret i Norge

Besøksadresse:
Permobil AS
Industriveien 16
1481 Hagan

Postadresse:
Permobil AS
Postboks 60
1483 Hagan

Salgskonsulent Oslo: Rune Skogsletten, mobil 907 77 555 - rune.skogsletten@permobil.com

Salgskonsulent Akershus: Kent Aarnes, mobil 915 24 827 - kent.aarnes@permobil.com

Salgskonsulent Øsfold og Follo: Tore B. Lund, mobil 905 90 816 - tore.borchgrevink@permobil.com

Salgskonsulent Hedemark og Oppland: Torbjørn Ross, mobil 482 67 948 - torbjorn.ross@permobil.com

Salgskonsulent Vestfold, Telemark og Buskerud: Erik Sætre, mobil 900 11 160 - erik.saetre@permobil.com

 

Avdelingskontorer i Norge

Vest-Agder
Moseidmoen Industriområde 7
4706 Vennesla

Salgskonsulent Agder: Torstein Hagen, mobil 916 49 922 - torstein.hagen@permobil.com

 

Rogaland
Bedriftsveien 20
4313 Sandnes

Salgskonsulent Rogaland-sør: Torstein Hagen, mobil 916 49 922 - torstein.hagen@permobil.com

Salgskonsulent Rogaland-nord: Kjell Enok Vatne, mobil 909 84 140 - kjell.vatne@permobil.com

 

Hordaland
Veslefrikkveien 2
5142 Fyllingsdalen

Salgskonsulent Hordaland: Kjell Enok Vatne, mobil 909 84 140 - kjell.vatne@permobil.com

 

Møre og Romsdal
Elvemyrvegen 2
6013 Ålesund

Teknisk konsulent Møre og Sogn: Tor Ola Volle, mobil 993 98 877 - torola.volle@permobil.con

 

Trøndelag
Vestre Rosten 110
7075 Tiller

Salgskonsulent Trøndelag: Ragnar Traasdahl, mobil 952 89 250 - ragnar.traasdahl@permobil.com

 

Nordland
Trollbjørnveien 15
8028 Bodø

Salgskonsulent Nordland, Troms og Finnmark: Thor Helge Steinlein, mobil 908 02 656 - thorhelge.steinlein@permobil.com

 

Troms
Sjølundveien 7
9016 Tromsø

Salgskonsulent Nordland, Troms og Finnmark: Thor Helge Steinlein, mobil 908 02 656 - thorhelge.steinlein@permobil.com

Sharing & Social

In the spotlight