Selgere og kontorer i Norge

Kundeservice

Telefon: +47 67070400

Har du spørsmål til kundeservice vennligst ta kontakt med vårt kundeservicesenter
på telefon eller send en e-post til ks@permobil.com

Hvis du har andre spørsmål, vennligst kontakt med firmapost@permobil.com

 

Hovedkontoret i Norge

Besøksadresse:
Permobil AS
Industriveien 16
1481 Hagan

Postadresse:
Permobil AS
Postboks 60
1483 Hagan

Salgskonsulent Oslo og Viken: Rune Skogsletten, mobil 907 77 555 - rune.skogsletten@permobil.com

Kommuner og bydeler:

Asker
Bærum
Marka Oslo
Bydel Grünerløkka
Bydel Sagene
Bydel St. Hanshaugen
Bydel Frogner
Bydel Ullern
Bydel Vestre Aker
Bydel Nordre Aker

 

Salgskonsulent Oslo og Viken: Kent Aarnes, mobil 915 24 827 - kent.aarnes@permobil.com

Kommuner og bydeler:

Rælingen
Lørenskog
Lillestrøm
Nittedal
Gjerdrum
Ullensaker
Nes
Eidsvoll
Nannestad
Hurdal
Bydel Gamle Oslo
Bydel Grorud
Bydel Stovner
Bydel Alna
Bydel Bjerke
Bydel Østensjø

 

Salgskonsulent Østre -Viken og Nordstrand: Lasse Lyby, mobil 416 67 885 - lasse.lyby@permobil.com

Kommuner og bydeler:

Aurskog-Høland
Halden
Moss
Sarpsborg
Fredrikstad
Hvaler
Aremark
Marker
Indre Østfold
Skiptvet
Rakkestad
Råde
Våler
Vestby
Nordre Follo
Ås
Frogn
Nesodden
Enebakk
Bydel Nordstrand
Bydel Søndre Nordstrand

 

Salgskonsulent Innlandet og Viken: Vidar Østby, mobil 469 36 949 - vidar.ostby@permobil.com

Distrikt:

Innlandet

Ringerike
Jevnaker
Lunner

 

Salgskonsulent Vestfold, Telemark og Buskerud (Vestre-Viken): Erik Sætre, mobil 900 11 160 - erik.saetre@permobil.com

Distrikt:

Drammen
Kongsberg
Hole
Flå
Nesbyen
Gol
Hemsedal
Ål
Hol
Sigdal
Krødsherad
Modum
Øvre Eiker
Lier
Flesberg
Rollag
Nore og Uvdal
Telemark
Vestfold

 

Avdelingskontorer i Norge

Agder - Vennesla
Moseidmoen Industriområde 7
4706 Vennesla

Salgskonsulent Agder: Torstein Hagen, mobil 916 49 922 - torstein.hagen@permobil.com

 

Rogaland - Sandnes
Bedriftsveien 20
4313 Sandnes

Salgskonsulent Rogaland-sør: Torstein Hagen, mobil 916 49 922 - torstein.hagen@permobil.com

Salgskonsulent Rogaland-nord: Kjell Enok Vatne, mobil 909 84 140 - kjell.vatne@permobil.com

 

Vestland - Bergen
Veslefrikkveien 2
5142 Fyllingsdalen

Salgskonsulent Vestland: Kjell Enok Vatne, mobil 909 84 140 - kjell.vatne@permobil.com

 

Møre og Romsdal - Ålesund
Elvemyrvegen 2
6013 Ålesund

Salgskonsulent Møre og Vestland/Sogn: Monica Helene Flisnes, mobil 474 63 780 - monica.flisnes@permobi.com

 

Trøndelag - Trondheim
Vestre Rosten 110
7075 Tiller

Salgskonsulent Trøndelag: Ragnar Traasdahl, mobil 952 89 250 - ragnar.traasdahl@permobil.com

 

Nordland - Bodø
Trollbjørnveien 15
8028 Bodø

Salgskonsulent Nordland, Troms og Finnmark: Thor Helge Steinlein, mobil 908 02 656 - thorhelge.steinlein@permobil.com

 

Troms - Tromsø
Sjølundveien 7
9016 Tromsø

Salgskonsulent Nordland, Troms og Finnmark: Thor Helge Steinlein, mobil 908 02 656 - thorhelge.steinlein@permobil.com

Aktuelt